Dwór Kombornia 4:0 Błękitni Jasienica Rosielna

Wynik poszedł w świat....

• autor: Sportofe Fakty, 2013-05-15 14:34

Relacja...

Jak to u „administratora” z Hłudna bywa:… „nigdy nic nie wie, a pisze”..
Dnia 12.05.13r. o godzinie 11:00 na stadionie w pięknej i malowniczej miejscowości Pustyny odbyło się niezwykłe widowisko, a mianowicie mecz LKS ORZEŁ Pustyny vs. LKS Odrzechowa, gdzie obie drużyny pokazały klasę i dobrą piłkę. Szeregi Orła zasilali w ataku niezastąpieni Aro i Jaro, zaraz za nimi mogliśmy obserwować pomocników Kriżana i Sparrowa. Nie mogło zabraknąć oczywiście galaktycznego Czitki oraz Kuby na środku pola. Leon, Podis oraz Misiek nie zawiedli, bronili pola karnego jak tylko mogli. Nad wszystkim oczywiście czuwał Bartez, który bacznym okiem obserwuje całą drużynę razem z bramkarzem Arkadiuszem, który pilnuje bramki niczym oczka w głowie.

Wracając do samego meczu: .Niestety… to jako pierwsza drużyna z Odrzechowej zaczęła kąsać czego efektem był wynik 0:1 dla przyjezdnych (kocioł w polu karnym, rykoszet, bramka). Drużyna Orła jednak nie pozostała dłużna i po kilkunastu minutach „swoją perełkę” z wolnego strzelił Czitka, co dało nam wynik 1:1. Wszystko było pod lekkim napięciem, gdyż wiadomo, każdy marzy o wygranej. Nasz niezastąpiony kierownik miał okazje pomóc kontuzjowanym zawodnikom podczas meczu – za co bardzo jesteśmy mu wdzięczni. W drugiej połowie nastąpiły pewne zmiany zawodników, a mianowicie, mogliśmy podziwiać również grę żartownisia Rynia, Grzenia, Malucha, Mariana (debiut) oraz Sławka. Gra toczona w równym tempie. W okolicy 75 minuty zawodnik z Odrzechowej dotyka piłki ręką, czego efektem jest 11stka dla Orła (niewykorzystana). Parę minut później nasz niezawodny Aro uspokaja swoją ekipę oraz kibiców, w momencie, kiedy sprytnym strzałem umieszcza piłkę w siatce (Pustyny uzyskały drugą bramkę na swoje konto). Trzeciego gola zawdzięczamy Jarowi, co dało wynik 3:1.

Obie drużyny grały przyzwoicie, natomiast zawsze tak jest, że jeśli jedna drużnyna wygrywa to ta druga przegrywa. Tym razem wygrali gospodarze, ale gra Teamu z Odrzechowej jest godna podziwu.
Dzięki chłopaki za grę ! Trzymamy kciuki za obie drużyny w niedzielnych spotkaniach !